۱۸
دی

سیستم برقی دورمن اسمیت

نمایندگی دورمن اسمیت

به عنوان نامی آشنا در خاورمیانه و ایران می باشد که در شهرهای مختلف در حال فعالیت است. تجهیز مراکز مسکونی مانند مجتمع های تجاری و یا کارخانه های صنعتی دارای قوانین خاص خود می باشد و لوازم و تجهیزات  مخصوص به خود را می طلبد. مهندسین دورمن اسمیت با توجه به پروژه ای که در پیش رو داشته باشد از تجهیزات و لوازم برقی خاص آن موقعیت استفاده خواهند نمود و در صورت طراحی برخی از لوازم مانند تابلو برق باید به خوبی شرایط محیط را بررسی کرده و نحوه سیم کشی و قرارگیری تجهیزات را پیشنهاد بدهند. ایمنی حرف اول را در تجهیز سیستم برق  واحد های مسکونی، تجاری، اداری و…. می زند و در مرحله بعد  باید به بهترین حالت برای استفاده از سیستم برق کشی در این مناطق دقت شود.

در مناطق مسکونی روشنایی بسیار اهمیت دارد و ساکنان این مناطق باید به راحتی بتوانند چراغ ها را روشن و یا خاموش نمایند. نباید سیتم برق کشی به صورتی باشد که در تاریکی  مدت ها به دنبال کلید برق باشند. مسلما طراحی دورمن اسمیت برای برج های مسکونی به شکلی است که کمترین دشواری برای افراد پیش می آید. مهندسان دورمن اسمیت به دلیل فعالیت بالایی که در صنایع مختلف داشته اند  تخصص کافی در موقعیت های دشوار را کسب کرده اند و از تخصص های خود برای اماکن مسکونی استفاده می کنند و با ایمنی بالا سیم کشی و کل تجهیزات برق یک مجتمع را اجرا می کنند. سیستم هایی که برای برق و روشنایی  مکان های مختلف در نظر می گیرد کاملا تحت شرایط استاندارد می باشد و دورمن اسمیت تمام مراحل و برنامه های خود را بر اساس استاندارد انجام می دهد. تجربه در محاسبات مهندسان تاثیر گذار خواهد بود و با توجه به پروژه های فراوانی که مهندسان دورمن اسمیت انجام داده اند می توانند نسبت به تجهیزاتی که در مناطق مختلف لازم است اظهار نظر کنند.1

تجهیزات دورمن اسمیت برای ساختمان های مسکونی

تجهیزات دورمن اسمیت برای ساختمان های مسکونی

یکی از مهمترین تجهیزات دورمن اسمیت در سیستم روشنایی کلید است که در مورد برق متناوب و مستقیم  از دو نوع کلید مختلف استفاده می شود. کلید ها براساس نوع اتصال نیز به یک جهته و چند جهته تقسیم می شوند. روش های روشن کردن کلید ها نیز یک نوع تقسیم بندی برای آن ایجاد می کند. دورمن اسمیت انواع مختلفی از کلید ها را با بهترین کیفیت در سیستم روشنایی مجتمع های مسکونی نصب می کند و یکی دیگر از خصوصیات کلید ها  داشتن محافظ در برابر آب است و همچنین بر حسب روش های نصب کلید به روکار و توکار و نیمه توکار و تابلویی تقسیم می شود. دورمن اسمیت در بین تجهیزاتی که برای اماکن مسکونی تولید کرده و در همه نقاط دنیا مورد استفاده قرار می گیرد تابلو برقی می باشد. تابلو اصلی برق برای توزیع و کنترل برق استفاده می شود. تابلو نیمه اصلی برای بلوک هایی که در یک مجموعه قرار دارند استفاده می شود و همه زیر نظر تابلو اصلی کنترل می شود. تابلو برق آشپزخانه و موتور خانه از نظر تابلو های نیمه اصلی تغذیه می شوند. نصب تمام این تابلو ها و سیستم روشنایی و برق مجتمع های مسکونی باید زیر نظر مهندسین و با مطالعه صورت گیرد و از هر سیستمی در جای مناسبش استفاده شود.

تجهیزات دورمن اسمیت برای ساختمان های مسکونی

تامین برق اضطراری توسط دورمن اسمیت

دورمن اسمیت برای زمان های اضطراری و برای افزایش ایمنی برق اضطراری ساختمان را ایجاد می کند که در واقع همان تابلوهای برق دیزل می باشد. در زمان قطع برق و اختلال در برق ممکن است خسارت های جبران ناپذیری بوجود بیاید. معمولا بخش برق اضطراری که مهندسین در حین طراحی سیستم روشنایی در ساختمان ها تعبیه می کنند به عنوان مثال در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و سردخانه های بزرگ و مراکز صنعتی از جمله مکان هایی است که این سیستم حتما وجود دارد. مهندسین دورمن اسمیت  هدف از ایجاد برق اضطراری در ساختمان ها را تامین روشنایی برای زمان هایی برای زمان هایی است که بر اثر اختلال در برق رسانی و حشت و ترس در مجتمع ایجاد شده است همچنین حفاظت از جان انسان ضروری می باشد.

در صورتیکه برق دچار اختلال شود اعلان هایی که توسط سیستم اعلان حریق باید بوجود بیاید قطع خواهد شد و احتمال خطر وجود خواهد داشت بنابراین وجود سیستم  برق اضطراری برای ساختمان ها بسیار ضروری است و دورمن اسمیت این طراحی را با دقت انجام می دهد. مساله دیگر برق آسانسور است که وجود برق اضطراری را ضروری می کند. برق اضطراری در ساختمان بسیار ضروری است زیرا مستقیما با سلامت انسان  سر و کار دارد و گاهی به دلیل عدم برقراری یک ارتباط سلامت عده ای به خطر می افتد. نمایندگی این برند با داشتن مهندسین به نام در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند و در زمینه های مختلف سیستم  های برق رسانی خدمت انجام می دهند.