مقالات

برند دورمن اسمیت انگلستان دارای سوابق بسیار طولانی در تولید لوازم برقی از جمله تابلو برق صنعتی است.  برند دورمن اسمیت در سال 1881 تاسیس شد. فعالیت این شرکت در زمینه طراحی و تولید وسایل برقی توزیع و انتقال برق می باشد و انواع محصولات برقی را تولید می کند و از تابلو توزیع ساده برق  تا بردهای الکتریکی از جمله محصولات این شرکت می باشد.

نامی آشنا برای کسانی است که در کار طراحی و  اجرای تجهیزات برقی برای انواع ساختمان ها و پروژه ها هستند زیرا دورمن اسمیت انواع لوازم برقی از تابلو برق در انواع مختلف و سوئیچ بردهای الکتریکی و کلید های برق در انواع مختلف را تولید می کند. کلید برق در انواع مختلف کاربرد های مختلف تجاری و صنعتی دارد.

انواع کلید های فشار ضعیف

دورمن اسمیت نام برندی آشنا از تجهیزات و لوازم برقی است که نمایندگان فراوانی در سراسر دنیا با این نام در حال فعالیت هستند. دورمن اسمیت علاوه بر لوازمی که از این برند در پروژه های خود استفاده می کند در ساخت انواع  تجهیزات کارخانه ها نیز از این لوازم استفاده می کند. دورمن اسمیت با سابقه طولانی که در انواع پروژه ها داخلی و خارجی دارد،  برندی معتبر به شمار می رود.

مراحل تولید تابلو برق

به عنوان نامی آشنا در خاورمیانه و ایران می باشد که در شهرهای مختلف در حال فعالیت است. تجهیز مراکز مسکونی مانند مجتمع های تجاری و یا کارخانه های صنعتی دارای قوانین خاص خود می باشد و لوازم و تجهیزات  مخصوص به خود را می طلبد. مهندسین دورمن اسمیت با توجه به پروژه ای که در پیش رو داشته باشد از تجهیزات و لوازم برقی خاص آن موقعیت استفاده خواهند نمود .

تجهیزات دورمن اسمیت برای ساختمان های مسکونی

برند دورمن اسمیت  توسط تجهیزات  برقی خود در خاورمیانه شناخته می شود  و شرکت هایی با نام این برند در حال طراحی سیستم برقی بسیاری از اماکن مسکونی و صنعتی می باشند و از انواع لوازم برقی تولید دورمن اسمیت استفاده می کنند. محصولات این برند با سال ها تجربه وارد بازار می شود و از جمله بهترین لوازم برقی به شمار می رود.

انواع لوازم برقی دورمن اسمیت

دورمن اسمیت نامی است که با تجهیزات برقی عجین شده است و نمایندگان بسیاری از این برند در سراسر جهان  در حال فعالیت می باشند. لوازم برقی که برای مکان های مختلف و ساختمان های مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد با تنوع بسیاری در بازار روبرو می باشد ولی دورمن اسمیت جزء برند هایی است افراد خبره در کار تاسیسات برقی تا کنون نتوانسته اند ایرادی از آن بگیرند و این دلیل کیفیت بالای کار انواع تجهیزات برقی این شرکت می باشد.

انواع تابلو برق

ه عنوان یک شرکت و نمایندگی برند دورمن اسمیت در حال انجام انواع پروژه های برق کشی ساختمان های مختلف می باشد . تجهیزات برقی مرغوب و با کیفیت این برند را کمتر کسی است که با تاسیسات برقی آشنا باشد و با انواع مختلف آن آشنا نباشد. انواع کلید های برق و تابلوهای برق با برند دورمن اسمیت و لوزام برقی دیگر از جمله تجهیزاتی است در برق کشی ساختمان های تجاری و مسکونی و کارخانه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

دورمن اسمیت

ا نام فیوز در مدارهای الکتریکی دورمن اسمیت آشنایی دارید، فیوز به عنوان قطعه ای حفاظتی است که  مدار را در برابر افزایش بیش از حد جریان الکتریکی محافظت می کند. با افزایش ناگهانی و غیر استاندارد جریان برق از مدار  فیوز جریان الکتریکی را قطع می نمایدو این عمل موجب می شود تا به بقیه بخش های مدار آسیب نرسد. انواع مختلفی از فیوز  برای انواع ولتاژ و جریان تولید شده است و در مدارهای الکتریک مختلف حداکثر مقدار مجاز جریان تعیین می شود تا فیوزی متناسب با آن  استفاده شود.

دورمن اسمیت